Úvodní strana
Úvodní strana
Vytisknout
Mapa
Mapa
Vizualizace

Lokalita

 

Bytový dům se nachází v klidné, tradičně rezidenční části Prahy 8, v Kobylisích, při křižovatce ulic U Třešňovky a Ke Stírce. Lokalita nabízí ideální podmínky k rodinnému bydlení uprostřed rozvolněné enklávy rodinných a bytových domů oživené bohatou vzrostlou zelení, stranou rušivých vlivů dopravy a ruchu velkoměsta, v těsném sousedství malebného parku Okrouhlík.

Současně ale v docházkové vzdálenosti, doslova „za rohem“, lze nalézt veškerou dopravní i občanskou infrastrukturu, kterou moderní člověk může potřebovat. 

 

Lokalita vyniká ideální dopravní obslužností. Stanice metra C Kobylisy leží v docházkové vzdálenosti cca 7 minut, nejbližší zastávka tramvaje a autobusu pak přímo v křižovatce ulic U Třešňovky a Zenklova, na dohled od domu. Cesta městskou hromadnou dopravou do samého centra Prahy trvá okolo 15 minut, osobním vozem pak ještě méně. Přímé napojení na Libereckou ulici umožňuje rychlý výjezd severním směrem na „teplickou“ dálnici D8 – nejbližší nájezd je vzdálen necelý kilometr. Nejbližší čerpací stanice je v ulici Liberecká.

 

V docházkové vzdálenosti několika set metrů od domu lze nalézt kompletní nabídku obchodů a služeb, gastronomická zařízení a další občanskou vybavenost. Přímo v ulici U Třešňovky cca 100 m od domu se nachází pošta. Za nákupy i zábavou lze vyrazit do nedalekého obchodního centra Ládví (supermarket Albert, multikino a další služby - cca 6 minut tramvají), do Billy na Prosek či do obchodního centra Letňany, kde naleznete nonstop hypermarket Tesco. OC Letňany nabízí rovněž bohaté sportovní (aquacentrum, fitness, zimní stadion, atd.) a kulturní vyžití (multikino, restaurace, kavárny).

 

Fakultní nemocnice Na Bulovce je vzdálena dvě zastávky tramvají. Nejbližší lékárna pak pár kroků od domu, v ulici Zenklova. Pár minut jízdy naleznete i veterinární kliniku.

 

Kobylisy se pyšní také širokou nabídkou vzdělávacích zařízení všech stupňů. Nejbližší mateřská škola se nachází hned „za rohem“ v ulici Na Pěšinách, několik dalších pak v krátké dojezdové vzdálenosti – MŠ U Školské zahrady, MŠ Na Přesypu, MŠ Klíčanská, MŠ Šiškova. Stejně tak nejbližší základní školu najdeme 10 minut chůze od domu a několik dalších v blízkosti - ZŠ Na Šutce, ZŠ Hovorčovická, ZŠ Burešova. O několik ulic dále nalezneme i Základní uměleckou školu. Nejbližší gymnázium a obchodní akademie jsou vzdáleny 2 zastávky autobusem, několik zastávek tramvají směrem do centra naleznete pak i prestižní osmileté gymnázium PORG. V nejbližším okolí se nachází několik odborných středních škol a učilišť.

 

Prakticky „na dosah ruky“ jsou i rekreační zóny, jako např. chráněné přírodní památky park Okrouhlík, Velká skála, Čimické údolí a zámky, Podhoří, Trojská, atd. Za zmínku jistě stojí i blízkost ZOO Praha a botanické zahrady v Troji. Venkovní sportovní vyžití nabízí nově zrekonstruovaný areál koupaliště na Stírce, který je od domu vzdálen cca 4 minuty pohodlné chůze, a dále pak nábřeží Vltavy v Tróji, kde naleznete stezku pro in-line brusle a kola, vodácký kanál, jízdárnu a další vyžití.

 

„Veškeré údaje obsažené na těchto webových stránkách mají pouze orientační charakter a nejsou právně závazné pro Developera ani jím pověřené osoby. Právní vztahy mezi Developerem (jím pověřenými osobami) a zájemci o bytové jednotky se budou řídit výlučně mezi nimi uzavřenou smluvní dokumentací“.

Developer:

CONCLUSION, a.s.

Jindřišská 939/20, 110 00 Praha 1

tel: +420 224 222 860

email: info@viladumtresnovka.cz

web: www.viladumtresnovka.cz

o projektu

financování

byty

standardy

lokalita

kontakt