Úvodní strana
Úvodní strana
Vytisknout

O projektu

Viladům Třešňovka nabízí kompletně dokončené byty k okamžitému nastěhování. Ke všem bytům náleží garážové stání v suterénu domu a prostor pro relaxaci v exteriéru - balkón, lodžie či terasa, a to v návaznosti na umístění a velikost bytu.


Všechny byty jsou velkoryse prostorově řešeny s důrazem na komfortní prosvětlení obytného prostoru, praktické ergonomické řešení a pohodlí obyvatel. Byty dispozic 4+kk a vyšší jsou kromě velkoprostorové koupelny, nabízející pohodlnou vanu a současně i sprchový kout, vybaveny samostatným WC a komorou.


Dům stojí na obdélníkovém základu, jednotlivá obytná podlaží mají tvar písmene L. V centrální poloze je umístěno schodiště a výtah, kolem kterého jsou uspořádány bytové jednotky, díky čemuž je dosaženo maximálně úsporného provozu společných prostor domu i pohodlného přístupu obyvatel a návštěvníků do jednotlivých bytů. Poloha domu umožňuje orientaci oken na všechny světové strany.


Do dvou nejvyšších podlažích je situován vysoce nadstandardní mezonetový apartmán o celkové výměře 193 m2 obytné plochy doplněné terasami o celkové výměře 110 m2. Díky uplatnění stupňovitého klesání hmoty objektu a vyvýšení posledního podlaží nad úroveň okolních objektů nabízí mezonetový byt rozsáhlé plochy pro odpočinkové terasy s úchvatnými výhledy jak na centrum Prahy, tak severním směrem do parku Okrouhlík a do zeleně svahů vltavského údolí v oblasti Petřína a Trojské stráně.


Skupinová garáž je situována do suterénu domu s vjezdem z ulice U Třešňovky a pohodlným přístupem „suchou nohou“ domovním výtahem nebo po centrálním schodišti. Hlavní vchod do objektu je pak situován z ulice Ke Stírce. Celý dům je navržen jako bezbariérový.


Členění fasády pomocí mírně vystupujících a ustupujících ploch obvodových stěn, spolu s lodžiemi a vhodným barevným řešením, dává celkové hmotě domu příznivě lidské měřítko, které harmonicky ladí s funkčním řešením objektu a činí z něj příjemné místo k bydlení.

 

„Veškeré údaje obsažené na těchto webových stránkách mají pouze orientační charakter a nejsou právně závazné pro Developera ani jím pověřené osoby. Právní vztahy mezi Developerem (jím pověřenými osobami) a zájemci o bytové jednotky se budou řídit výlučně mezi nimi uzavřenou smluvní dokumentací“.

Developer:

CONCLUSION, a.s.

Jindřišská 939/20, 110 00 Praha 1

tel: +420 224 222 860

email: info@viladumtresnovka.cz

web: www.viladumtresnovka.cz

o projektu

financování

byty

standardy

lokalita

kontakt